BİZİ ARAYIN

İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI 

 BEYLİKDÜZÜ  ESENYURT ESENKENT

 BAHÇEŞEHİR  GÜRPINAR KIRAÇ
BÜYÜKÇEKMECE MİMAROBA
MİMARSİNAN 
YAKUPLU

HALI YIKAMA YORGAN YIKAMA 
STOR PERDE

YIKAMA BATTANİYE YIKAMA

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa

HALI YIKAMA MAKALELERİ

Halı Yıkama

Halı yıkama deyince ne anlıyoruz?

  Sadece size göre halıların üzerindeki kirleri çıkması anlamına mı geliyor? Elbette birçok kişi böyle düşünmüyor. Halıların üzerindeki kir ve lekelerin çıkması elbette çok önemli ve bir diğer konu halılar dezenfekte edilmelidir. Halı temizleme amacıyla Ilgi Halı Yıkama Fabrikasına verdiğiniz halıların dezenfekte yapıldığını biliyor muydunuz? Toplu yıkama yapılan alanlarda halılar başkalarının halıları ile mutlaka temas ettiği bir gerçektir. Her evin halısındaki kirlenme oranı ve bakteri bulundurma oranı aynı ölçüde değildir. Halıların kirlenmişlik oranı genellikle bazı semtlere göre de yaşam tarzına göre de değişiklik göstermektedir.

HALILAR NE SIKLIKTA YIKANMALIDIR?

Beylikdüzü Halı Yıkama Fabrikası olarak diyoruz ki normalde halıların yıkanma süreleri kesinlikle yılda en az bir defa yapılmalıdır. Belki evinizde çok temiz halı kullanıyor olabilirsiniz. Bu sizi aldatmasın. Bir insan vücudundan günlük yüzbinlerce bakteri düştüğünü biliyor muydunuz? Şöyle bir düşünün evinizde küçük bir bebeğiniz var, yeni emekleme ve sürünme dönemini yaşıyor. Oyuncakları ile oynuyor ve bunları zaman zaman yere düşürüp ağzına alıyor sizin için bebeğinizin sağlığı çok daha önemli olduğunu biliyoruz. Halılarınız gözle görülür bir şekilde kirlenmemiş olabilir bu da halınızın çok temiz olduğu anlamına gelmez. Çünkü halılarda gözle görünmeyecek kadar bakteri ve zaralı canlı Mikroorganizma, Mayt bulunabilmektedir bunları çıplak gözle görme şansınız asla yoktur. Zaman içerisinde halıda bulunan zararlı mikroorganizmalar çoğalacaktır. Elbette siz de böyle bir halı ile evde yaşamak istemezsiniz. Peki bu durumdan nasıl kurtulacaksınız? Doğal olarak ilk aklınıza halı yıkama yerleri gelecektir.

Halılarımı hangi fabrikaya yıkatmalıyım?

Yapacağınız tek şey profesyonel bir halı yıkama fabrikası bulmaktır. Beylikdüzü'nde en çok tavsiye edilen Halı Yıkama Fabrikası muhakkak ki biliyorsunuzdur. Hiç kimse ayranım ekşi demez ama Halı Yıkama Beylikdüzü denildiğinde işini en iyi yapan firmalardan bir tanesiyiz. fabrikamızda sadece Halı Yıkama yapmıyoruz. Yorgan yıkama, Stor perde yıkama, Battaniye yıkama işi de yapıyoruz.

Halılarım yıkanıp geldi ne yapmalıyım?

  Halılarınız elinize ulaştıktan sonra tamamını taşıma poşetinden çıkartmak gerekiyor. Eğer halılarınızı poşetten çıkartmazsanız kuvvetle muhtemel bu halılar küf yapacaktır. Hem halılarınızı poşetten çıkartın hem de halılarınızın temizlik kontrolü yapmış olursunuz...

HALI YIKAMA TAVSİYE EDİLEN YERLER

 

                                           ANA SAYFAYA GİT

                                              Yazar: Z. Öztürk

 
       01/26/2020 

        ilgi@ilgihaliyikama.com

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam11
Toplam Ziyaret3546825
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.80116.8283
Euro7.56717.5974
Hava Durumu