BİZİ ARAYIN

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA SERVİSİ

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA SERVİSİ

 

Halı yıkama hakkında şimdiye kadar çok şey merak edildi. Çok yazılar yazıldı çizildi. Tüketiçinin dikkatinden kaçan önemli bir husus vardır. O da evine aldığı halı hakkında satıcıdan halının nasıl temizleneceği bigisini sormamasıdır. Beylikdüzü halı yıkama hizmeti isteyen kişiler haklı olarak profesyonel halı yıkama fabrikası aramkatdır.

Halısının yıkamaya uygun olup olmadığını hiç mi düşünmezler? Halıların altında bulunan etiketlerin % 98'inde halı yıkanmamalıdır, sadece silin süpürün yazıyor. isterseniz kendi halınıza bakınız. Kuvvetle muhtemel bunu göreceksiniz. Bunu biz halı yıkama talep eden müşterilerimizle paylaşıyor ve hatırlatıyoruz. Üretici firmalar tüketiciye karşı sorumluluktan kurtulmanın kolay yolunu seçtiğini görüyoruz. ''Yıkanmaz!'', ''kesinlikle yıkanmamalı'' yazan halını başına birşey gelir mi? halıda kullanılan ipliğin yıkanmamış iplik kullanılması durumunda bu olasılık renk atmayla oluşabilir. Bunu fark edip halısının durumunu bilen tüketiçi neredeyse yok denecek kadar az. 


 Servisimiz ücretsiz olup, Beylikdüzü ilçemizin tüm mahallelerine müşterilerimizin taleb etmesi halinde gelmektedir. Beylikdüzü halı yıkama ve Beylikdüzü stor perde yıkama arayan müşteriler fabrikamızı arayarak servis isteyebilirler. Beylikdüzü koltuk yıkama talebiniz var ise koltuk yıkama ile ilgili siparişlerinizi bize bildirmeniz halinde koltuk yıkama personelimizi sizin belirlediğiniz gün ve saate gönderiyoruz. Beylikdüzü halı yıkama fiyatları hakkında veya stor perde yıkama fiyatları hakkında bilgi almak için fabrikamızı telefonla doğrudan arayabilirsiniz.

 

 beylikdüzü halı yıkama fabrikası


 beylikdüzü halı yıkama fabrikası
10.06.2021

 ANA SAYFA

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam18
Toplam Ziyaret3571121
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar17.335717.4051
Euro18.262618.3357
Hava Durumu