BİZİ ARAYIN

İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI 

BEYLİKDÜZÜ  ESENYURT  ESENKENT

 BAHÇEŞEHİR  GÜRPINAR KIRAÇ
BÜYÜKÇEKMECE MİMAROBA
MİMARSİNAN 
YAKUPLU

HALI YIKAMA YORGAN YIKAMA 
STOR ZEBRA PERDE

YIKAMA BATTANİYE YIKAMA

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

BLOG

HALI YIKAMA VE EMEKLEYEN BEBEKLERİNİZ

HALI YIKAMA  
Halı ne kadar süre ile yıkatılmalıdır?

Halı yıkama  ve yıkatmak için şu kadar süredir şeklinde bir zorunluluğu bulunmamaktadır. İnsan hayatının olduğu her alanda temizlik hayatımızın bir parçasıdır. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası kişisel ve mekansal temizlikler insan sağlığı bakımından oldukça önemlidir. Halılarınızı normalde 6 ayda bir defa yıkama yaptırmanızı öneririz. Evinde bebek bulunan aileler bu süreyi 3-4 ay süre ile yaptırmaları çok önemlidir. Emekleyen bebeklerinin sağlığı bakımından bunu çok daha fazla önemsesi gerekir. Çünki bebeklerin oyuncakları ve emzikleri en çok halılara temas ettiği bir gerçektir. 

 

halılarınızı hangi fabrikaya yıkatmalısınız?

Halı temizlik şirketi arayanlar genellikle internetten bakmayı tercih ediyorlar.

Genellikle Google arama motorlarında Halı yıkama yazıp arama yapılıyor. Bir çok kişi ise bulunduğu bölgenin adını yazarak,mesela Beylikdüzü stor perde yıkama veya Esenyurt halı yıkama yada Büyükçekmece halı yıkama gibi yazarak halı yıkama şirketlerine ulaşmaya çalışıyorlar. Bizler ilgi halı yıkama fabrikası olarak müşterilerin yorumlarını çok önemsiyoruz. Halı yıkama tavsiye ve önerilerini dikkate alıyoruz.
Halıları size en yakın Esenyurt halı yıkama fabrikası olan yere değil; işini en iyi ve bilinçli olarak  profesyonel halı yıkama yapan halı yıkama fabrikalarına yaptırmalısınız. Bunu nerden nasıl anlayacağım diye haklı bir soru sorabilirsiniz?

Size burada bir kaç ipucu verelim.

1.  Halı yıkama fabrikası olupta bu işletmeye ait web sitesi olmayan yoktur. Öncelikle firmanın web sitesindeki müşterilerin yorumlarına bakın. Müşteri yorumları sizde mutlaka bir kanaat oluşturacaktır. Müşteri yorumları yok ise, bir defa daha düşünün.
2. Bu firma kaç yıldır bu hizmeti veriyor?
3. Bu firma size referans olarak göstereceği kişiler var mı?
4. Firmanın açık adresi var mı?
5. Halı yıkama firması halı yıkama yaptığı yerin iç mekan resmi var mı?
6. Halı yıkama yapılan yeri gelip görmek istiyorum dediğinizde sizi davet ediyorlar mı? Bu çok önemli bir durumdur. Zamanınız müsaitse halı yıkama yapılan yeri gidip görünüz. istanbulda halı yıkama fabrikasıyım diye faaliyet gösteren bir çok yerde hijyen ve mekan çok kötüdür. Yol kenarı bahçe duvarı gibi yerlerde halı kurutma yapılıyormu? 

Ucuz Halı yıkama fiyatları kafanızı karıştırmasın

Halı yıkama fiyatları üç aşağı beş yukarı bir çok firmada fiyatlar aynı ortalamadadır. Halı yıkama fiyatlarında anormal bir indirim yapılıyorsa bir defa daha düşünmelisiniz. ''Yağmurdan kaçarken doluya tutulmayın'' diye bir söz vardır. Ucuz Halı yıkama yaptırayım derken Halılarınızdan olmayın. Kalite asla tesadüf değildir.

Yazar: Öztürk Z.

01.12.2020

ANA SAYFA

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam23
Toplam Ziyaret3557717
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13768.1702
Euro9.77479.8139
Hava Durumu