BİZİ ARAYIN

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

KIRAÇ HALI YIKAMA FABRİKASI

 

           Kıraç Halı Yıkama olarak kıraç bölgesi ve çevre ilçelere halı yıkama hizmeti veren bir firmayız.

Kıraç halı yıkama telefonları
müşterilerin rehberlerinde her nekadar kayıtlı olsada bu sektörde tüketiçilerin, ve hizmet alamak isteyenlerin marka takibi yaptığınında farkındayız. 

Halı yıkama fabrikamız, kurumsal bir halı yıkama şirketidir. Halılarınızı özel şampuanlarla yıkıyoruz. Halı yıkama makinelerimiz ile hijyenik bir ortamda uzman personellerimiz tarafından temizliği sağlanmaktadır. Halılarınızın 6 ay kadar süre içerisinde yıkanması gerekir, üzerinde gezdiğimiz halıların yıkanması sağlığınız açısından önemlidir.

Kendi imkanlarınızda halılarınızı yıkarsanız gerçek bir temizlik elde edemezsiniz. Kıraç halı yıkama numaraları aradığınızda fabrikamız da yıkanan tüm halılar antibakteriyel bir temizlikle yıkanmaktadır.

   Esenyurt Kıraç halı yıkama fabrikası Kıraçtadır. Konusunda uzman olan  halı yıkama şirketlerine halılarınızı yıkatmalısınız. Halı yıkama stor perde Battaniye ve Yorganlarınız  için firmamızı arayabilirsiniz. İlgi halı yıkama fabrikamız ücretsiz servisimiz ile sizlere, step halı yıkama, nepal halı yıkama, el dokuma halı yıkama, shaggy halı yıkama, yün halı yıkama ve diğer tüm halı cinslerini itina ile yıkamaktadır.

 Tüm çabamız sizlere daha iyi bir hizmet sunarak, Kıraç halı yorgan yıkama tavsiye edilen firma olmayı siz değerli müşterilerimizin teveccühü ile hedef haline getirmeyi başardık. Halı yıkama fiyatlarımızı sürekli makul seviyede tutmaktayız.

İçinde bulunduğumuz ekonomik koşulları da dikkate alarak halılarını fabrikamıza yıkamaya kendisi getirip götüren müşterilere de % 20 indirimli halı yıkama yapılıyor. 

ANA SAYFAYA GİT

 

08.09.2022

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam67
Toplam Ziyaret3574587
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.438018.5119
Euro17.759517.8307
Hava Durumu