BİZİ ARAYIN

İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI 

BEYLİKDÜZÜ  ESENYURT  ESENKENT

 BAHÇEŞEHİR  GÜRPINAR KIRAÇ
BÜYÜKÇEKMECE MİMAROBA
MİMARSİNAN 
YAKUPLU

HALI YIKAMA YORGAN YIKAMA 
STOR ZEBRA PERDE

YIKAMA BATTANİYE YIKAMA

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

ESENYURT HALI YIKAMA NUMARALARI

Esenyurt Halı Yıkama Numaraları

Bir insanın kendisini en huzurlu hissettği yer kendi evidir. Ev temizliğinin sağlıklı yaşam için kişisel temizliğiniz kadar önemli olduğunun herkes bilincindedir. İnsanlar yılda ortalama yılda iki defa halı yıkatırmaktadır. Halı yıkama ihtiyacı duyanlar halılarının en iyi yıkama yapılmasını istedikleri yerleri genellikle inernetten Esenyurt halı yıkama numaraları diye aratarak kendilerine en iyi hizmeti sunacak olan Esenyurt halı yıkama fabrikası bulma ihtiyacı duyarlar. İlgi halı yıkama fabrikası olarak Esenyurt ilçemizin tüm mahallelerine halı yıkama yorgan battaniye stor perde yıkama hizmeti veriyoruz. Müşterilerimizin beklentilerini maksimum düzeyde dikkate alarak halılarının yıkama işlerini yapıyoruz.

Esenyurt Halı Yıkama Fiyatları

Her halının yıkama tekniği ve yıkama işleminde kullanılan yöntem ve şampuan aynı değildir. Yıkama işlemi tecrübe ve deneyim gerektiren bir sektördür. Halıların temizliği sırasında tecrübesizlikkten kaynaklanan yıpranmalar renk atmaları veya kimyasal yanıklar nedeniyle bir çok kişinin bu konuda mağdur edildiğini biliyoruz.
Esenyurt ucuz halı yıkama yerleri arama alışkanlığı olanların olduğunu da biliyoruz. Ucuz hizmet esasında bir takım olumsuzluklarıda beraberinde getirmektedir. Çok pahalı hizmet ise çok iyi hizmet anlamına gelmez elbette. burada en önemlisi referans ve makul fiyat politikası aranmalıdır.

Halı yıkama fiyatları yukarıda belirttiğimiz olumsuzlukların yaşanmaması bakımından da halı türlerine göre fiyat farklılıkları oluşmaktadır. Detaylı Halı yıkama fiyatları için fiyatlar bölümünden inceleyebilirsiniz. daha detaylı bilgi alamak istiyorsanız bizimle iletişime geçin telefon edin

Her ne suretle olursa olasun yıkanmış olarak evinize gelen halıları nakliye sırasında kirlenmemesi için naylon poşetlere koyarak sizlere ulaştırıyoruz. Halılarınızı hemen kullanmayacaksanız kesinlikle poşette tutmayınız. Poşetlerden çıkartınız. Poşette uzun süre kalan halılar kuvvele muhtemel nemlenerek küflenmeye sebep olacaktır. 

 Yıkama siparişi verdiğinizde mutlaka halılarınızın türü hakkında servis personelimize bilgi verin. Halınızın üzerine dökülmüş olan sıvı var ise bu konda da servis personelimize bilgi verin. Halıların yüzeyinde bulunan leke türlerini firmamızın bilmesi temizlik kalitesini etkileyecektir. Leklere müdahale ederken ne tür leke sökücü kullanmamız gerekeceği konusunda leke çıkarma sonrasında iz kalmaması bakımından bunu önemsİyoruz. ANA SAYFAZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret3557716
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar8.13768.1702
Euro9.77479.8139
Hava Durumu