ARAYIN 0536 958 81 32

        İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI
                                                           

                                                ESENYURT KIRAÇ BEYLİKDÜZÜ            BÜYÜKÇEKMECE    MİMAROBA                    GÜRPINAR YAKUPLU                           BAHÇEŞEHİR ESENKENT 
            HİZMET BÖLGELERİMİZ

  HALINIZ OTOMATİK MAKİNELERDE YIKANIYOR

 halı yıkama

 • Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
 • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
 • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
 • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA FABRİKASI

 

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA TESİSİ  0536 958 81 32

 

  Büyükçekmece halı yıkama olarak Büyükçekmece  ilçesi ve çevre ilçelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. 

Büyükçekmece yorgan yıkama yeri arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Büyükçekmece stor perde yıkama talebi olan müşterilerimize halı yıkama hizmeti yanında zebra perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.

   Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir. Bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda en az iki kez tekrarlanması gerekir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir.

      Bunun yanında halıda bulunan mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir. Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır. Bu konuda sizlere hizmet veren ilgi halı yıkama firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız. Biz işimizi layıkıyla yaptığımız sürece, Büyükçekmece halı yıkama tavsiye edilen firma özelliğimiz hep ön plana çıkmıştır.

Büyükçekmece halı yıkama fiyatları , Büyükçekmece stor perde yıkama fiyatları, büyükçekmece yorgan yıkama fiyatlarını  merak ediyorsanız görmek için ana sayfa fiyatlar bölümünden inceleyebeirsiniz.

Bu işletme Tüyap fuar merkezine yakın bir yerdedir. Halılarını yıkamaya kendisi getirip götürenlerede % 20 indirim yapılmaktadır.
 
 

   • Numaralandırma: Alınan halılarınız karışma veya kaybolma gibi riskleri ortadan kaldırmak için yapılır.
 • Toz Alma: Her halı fabrikaya geldikten sonra yıkama öncesi tozu alınır buda halıların yıkama esnasında daha verimli bir şekilde yıkanmasına olanak sağlar
 • Yıkama İşlemiDaha önce tozu alınmış ve ayrıştırılmış halılar tek tek farklı makina ve fırçalarla 2 defa ön kısmı 2 defa arka kısmı olmak üzere 4 defa farklı aşamada yıkanmaktadır. 
 • Durulama İşlemi: Yıkanan halılar, bir diğer halı sıkma makinasında %90 oranında sudan arındırılır.
 • Havalandırma ve Kurutma: Yıkanan halılar durulama aşamasından geçtikten sonra iyice kurutulması için kapalı alanda asarak kurumaya alınır.
 • Paketleme ve Kalite Kontrol: Son olarak halılarınız toplanırkontrolden geçer, paketlenip siz değerli müşterilerimize hazır konumda bekletilir.
 • Servis: Hazırlanan halılar sizlere teslim edilmeden önce aranıp bilgi verilir. Sizlerin vermiş olduğu saat ve günde sizlere teslim edilir.

 

ANA SAYFAYA GİT

 
 
 
08.09.2022Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret3615036
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
Hava Durumu