ARAYIN 0536 958 81 32

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

ESENYURT HALI YIKAMA FABRİKASI

Esenyurt Halı Yıkama

Esenyurt halı yıkama fiyatları  istanbul'un diğer ilçelerine kıyasla halı yıkama sektörünün en hesaplı fiyatlar bu ilçededir. Burada fiyatların uygunluğu bu sektörde rekabetçi anlayış çok daha fazladır.

Esenyurt halı yıkama
 İstanbul'da en çok yıkama sektöründe hizmet veren yerlerin başında gelen yerlerden birisidir. Gerçek anlamda profesyonelleşmiş olan halı yıkama firma sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Makina donanımı ve işin uzmanlık bakımından da bu böyledir.

Esenyurt Halı yıkama yerleri arayanların bir çoğu bu hizmeti internetten bulup faydalanmak isterler. Gerçek anlamda halı yıkama fabarikası olarak kendisini gösteren fason yıkamacılarda vardır. Önemli olan aldığınız hizmetin kalitesidir.
Esenyurt halı yıkama telefoları ile taleplerinize maksimum düzeyde cevap alabiliyorsanız sorun yoktur. Halı yıkama kalitesinden memnun kalmadığınız durumlarda mutlaka müşterilerin yorumlarına her sayfanın altında bulunan yorumlar yazısını tıklayarak bakın. 

İLGİ halı yıkama fabrikası halıların yıkanması hususunda kalitesinden asla taviz vermez. Kaliteli halı şampuanı kullanır, yeteri miktarda su kullanımı, halıların tozdan arındırılması, kapalı alanda doğal kurutma ve daha sayabileceğimiz bir çok etken, hangi halı hangi teknikle yıkanır? Tüm bunları dikkate alarak tavsiyelerle sürekli müşteri yelpazemizi genişletmekteyiz.

Sadece halı mı yıkanıyor?

Fabrikamızda, tüm makine halıları  ve el dokuma halılar ipek dahil yorgan bataniye stor perde zebra perde yıkama işleri yapılabilmektedir. Yün yorgan, elyaf yorgan, ve diğer yorgan çeşitlerinide otomatik endüstriyel makinalarla yıkama yapmaktayız.

Halı yıkama fiyatları için fiyatlar sayfamıza gidin
 

Bu işletme Tüyap fuar merkezine yakın bir yerdedir. halılarını yıkamaya kendisi getirip götürenlerede % 20 indirim yapılmaktadır.

 ESENYURT HALI YIKAMA FABRİKALARI ESENYURT HALI YIKAMA FABRİKALARI ANA SAYFAYA GİT


Diğer bölgeler için aşağıdaki ilgili bağlantıyı tıklayın

 
 
 
 07.09.2022


 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam6
Toplam Ziyaret3601727
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar27.244927.3541
Euro28.765228.8804
Hava Durumu