ARAYIN 0536 958 81 32

        İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI
                                                           

                                                ESENYURT KIRAÇ BEYLİKDÜZÜ            BÜYÜKÇEKMECE    MİMAROBA                    GÜRPINAR YAKUPLU                           BAHÇEŞEHİR ESENKENT 
            HİZMET BÖLGELERİMİZ

  HALINIZ OTOMATİK MAKİNELERDE YIKANIYOR

 halı yıkama

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

BAHÇEŞEHİR HALI YIKAMA FABRİKASI YERLERİ


BAHÇEŞEHİR
HALI YIKAMA FABRİKASI
 

 Bahçeşehir halıları otomatik makinelerde yıkanıyor


Bahçeşehir bölgesi çevre ilçelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Bahçeşehir halı yıkama talep edenlerin perdelerini, Bahçeşehir yorgan yıkama talep edenlerin yorgan ve battaniyeleride yıkama yapmaktayız.

     Bahçeşehir halı yıkama fabrikası ve firmalar arasında fiyat farklılıkları çok azdır.

Bahçeşehir halı yıkama fiyatları  bakımından bölgede en uygun fiyatlarla müşterilerimize yardımcı olmaya gayret göstermekteyiz.

   Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda iki kez tekrarlanması gerekir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Bunun yanında halıda bulunan mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir. Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır.

Bu konuda sizlere hizmet veren ilgi halı yıkama firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız. Bahçeşehir halı yıkama fiyatları hakkında detaylı bilgi için halı yıkama fiyatları sayfamızı inceleyin.

Halı yıkama Bahçeşehir dendiğinde ilgi halı yıkama firması akla gelmektedir.Biz işimizi layıkıyla yaptığımız sürece, Bahçeşehir halı yıkama tavsiye edilen  firma özelliğimiz hep öne plana çıkmıştır.

Bahçeşehir halı yıkama fabrikası


 Bahçeşehir halı yıkama nepal halılarANA SAYFAYA GİT


10.06.2021

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi3
Bugün Toplam20
Toplam Ziyaret3613275
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu