ARAYIN 0536 958 81 32

        İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI
                                                           

                                                ESENYURT KIRAÇ BEYLİKDÜZÜ            BÜYÜKÇEKMECE    MİMAROBA                    GÜRPINAR YAKUPLU                           BAHÇEŞEHİR ESENKENT 
            HİZMET BÖLGELERİMİZ

  HALINIZ OTOMATİK MAKİNELERDE YIKANIYOR

 halı yıkama

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

YAKUPLU HALI YIKAMA FABRİKASI

YAKUPLU
HALI YIKAMA
FABRİKASI

0536 958 81 32


        Yakuplu semti ve çevre ilçelere halı yıkama hizmetivermekteyiz. Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda iki kez tekrarlanması gerekir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır.

   Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Bunun yanında halıda bulunan mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir. Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır.

Bu konuda sizlere hizmet veren ilgi halı yıkama firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız.

yakuplu halı yıkama fabrikası, halı yıkama , yakuplu ilgi halı yıkama , yakuplu halı yıkama fiyatları,yakuplu stor perde  yıkama fiyatları , yakuplu halı yıkama fabrikası, gibi anahtar kelimeleri internette  taradığınızda sayfalarda ilgi halı yıkama reklamlarımızı görebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile ilgi halı yıkama fabrikasına güvenebilirsiniz. yakuplu halı yıkama, Yakuplu halı yıkama servisi miz mevcuttur.
Yakuplu Halı Yıkama Fabrikalarının en çok olduğu bölgelerden birisi olduğu halde ekonomik koşullar nedeniyle halısını kendisi elde yıkadığını söyleyenler var. 

Elde halı nasıl yıkanır?

Bu konuda 2023 yılı içinde fabrikamıza çok soru soruldu. bunun başlıca nedenlerinden birisi ekononomik sıkıntı geliyor.
Her halı elde yıkanmaz. Özellikle beyaz ve açık renkli halılar elde ne kadar yıkanırsa yıkansın, kuruma aşamasında halının yüzünde sararmalar meydana gelecektir. Halı yıkama fabrikalarında yıkanan halılar yıkama aşamasından sonra halı sıkma makinesine atılır. Bu makine halıdaki suyun %98'ini dışarı atar. Elde halı yıkama yapanlar bunu yapamadığı için halısı sararma yapacaktır. Koyu renkli halılarda da sararma olabiliyor fakat çok az belli olur. Eğer halınızı elde yıkadınız sarardıysa üzülmeyin fabrikamızı arayın. Yıkamadan kaynaklanan sararmaları gideriyoruz. 

 

  YAKUPLU HALI YIKAMA FABRİKASI

 


 

31.08.2023

 
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam21
Toplam Ziyaret3613276
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu