BİZİ ARAYIN

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

YAKUPLU HALI YIKAMA FABRİKASI

 

YAKUPLU HALI YIKAMA FABRİKASI 0552 585 39 69

        Yakuplu semti ve çevre ilçelere halı yıkama hizmetivermekteyiz. Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda iki kez tekrarlanması gerekir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır.

   Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Bunun yanında halıda bulunan mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir. Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır.

Bu konuda sizlere hizmet veren ilgi halı yıkama firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız.

yakuplu halı yıkama fabrikası, halı yıkama , yakuplu ilgi halı yıkama , yakuplu halı yıkama fiyatları,yakuplu stor perde  yıkama fiyatları , yakuplu halı yıkama fabrikası, gibi anahtar kelimeleri internette  taradığınızda sayfalarda ilgi halı yıkama reklamlarımızı görebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile ilgi halı yıkama fabrikasına güvenebilirsiniz. yakuplu halı yıkama, yakuplu halı yıkama servisi miz mevcuttur.

 

  YAKUPLU HALI YIKAMA FABRİKASI

 


 

20.09.2022

 
Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret3574524
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar18.438018.5119
Euro17.759517.8307
Hava Durumu