ARAYIN 0536 958 81 32

        İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI
                                                           

                                                ESENYURT KIRAÇ BEYLİKDÜZÜ            BÜYÜKÇEKMECE    MİMAROBA                    GÜRPINAR YAKUPLU                           BAHÇEŞEHİR ESENKENT 
            HİZMET BÖLGELERİMİZ

  HALINIZ OTOMATİK MAKİNELERDE YIKANIYOR

 halı yıkama

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

GÜRPINAR HALI YIKAMA FABRİKASI

 


GÜRPINAR
HALI YIKAMA

 FABRİKASI
0 536 958 81 32

   Gürpınar halı yıkama olarak, Gürpınar bölgesi  ve çevre ilçelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda iki kez tekrarlanması gerekir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok husus vardır.

Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Bunun yanında halıda bulunan mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir. Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır.

      Bu konuda sizlere hizmet veren ilgi halı yıkama firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız.

Gürpınar halı yıkama fabrikası, halı yıkama gürpınar , ilgi halı yıkama , yıkama fabrikası, gibi anahtar kelimeleri internette taradığınızda sayfalarda ilgi halı yıkama reklamlarımızı görebilirsiniz. Gönül rahatlığı ile ilgi halı yıkama fabrikasına güvenebilirsiniz. gürpınar halı yıkama, gürpınar halı yıkama servisi miz mevcuttur.


 Gürpınar halı yıkama fabrikası  halı yıkama yapan otomatik makine

  
 
 
 
 
 
 
 
  20.10.2020
 
 

Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret3612060
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.108632.2373
Euro34.857634.9973
Hava Durumu