ARAYIN 0536 958 81 32

        İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI
                                                           

                                                ESENYURT KIRAÇ BEYLİKDÜZÜ            BÜYÜKÇEKMECE    MİMAROBA                    GÜRPINAR YAKUPLU                           BAHÇEŞEHİR ESENKENT 
            HİZMET BÖLGELERİMİZ

  HALINIZ OTOMATİK MAKİNELERDE YIKANIYOR

 halı yıkama

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4
MAKİNE HALISI YIKAMA


SALON HALISI YIKAMA

  Halı yıkama ev temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken işlerden birisi olarak kabul edilmelidir. Bebekli aileler için bu durum biraz daha önem arz etmektedir. Bebeklerin emekleme, emzik ve ev zemini ile teması bebek sağlığı bakımında hijyene dikkat etmekte fayda vardır.

      Halılarınızın yıkanması ve nerede hangi koşullarda yıkandığını elbette merak ediyorsunuz.
Fabrikamızda halılar tek tek ve  kaliteli gerçek halı şampunları kullanılarak bol su ile yıkama yapılmaktadır. Halıların yıpratılmadan yıkanmasına özen göstermekteyiz. Halı kurutma işlemi ise kapalı alanlarda halılar doğal kurumaya alınmaktadır. Fabrikamızda halı kurutmak için fırın kullanmıyoruz. Müşterilerimizin fabrikamızı ziyaret etmesi yıkama yerimizi görmesi bizleri son derece memnun edecektir. Örnek bir halı yıkama fabrikası olduğumuzdan hiç şüpheniz olmasın. Müşterilerimizin bizim hakkımızda başkalarına anlatıklarını son derece önemsiyoruz.

    Halılarınızı en az altı ay da bir mutlaka halı yıkama tavsiye ediyoruz. Bakteri mayt ve diğer zararlı mikro organizmaların ençok yuvalandığı yerlerin başında halılar gelmektedir. Halılar düzenli olarak elektrikli süpürge ile süpürmelisiniz. Halı hav aralarındaki zerrecikler ve tozları çektirmeniz önemlidir. Halınızı sopa ile asla dövme yapmayın. 

    Evinize halı almayı düşünüyorsanız satıcıdan yıkanabilirliğini mutlaka sorun. Halının arkasında bulunan ürün tanıtım etiketini dikkatli okuyun. ''Halı kesinlile yıkanmamalı sadece silin'' yazılı halıları satın almayın. Üretici halının temizliğinden kaynaklanacak sorumluluktan kaçmak için bu uyarıyı yazıyor. Bazı halı türleri var ki daha su ile temasta bile bozulabiliyor.
Halınızın üzerine birşey döküldüğünde nasıl müdahale edeceğiniz konusunda fabrikamızı arayabilirsiniz. Bazı halı türleri var ki dökülen sıvı kurumadan müdahale gerektirir. Kuruduğunda istenmeyen sonuçlarla karşı karşıya kalabilirsiniz.

11.06.2021


 LEKELİ HALILAR

YIKAMA ÖNCESİ


 LEKELİ HALILAR

YIKAMA   SONRASI
  
1359 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret3613274
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu