ARAYIN 0536 958 81 32

        İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI
                                                           

                                                ESENYURT KIRAÇ BEYLİKDÜZÜ            BÜYÜKÇEKMECE    MİMAROBA                    GÜRPINAR YAKUPLU                           BAHÇEŞEHİR ESENKENT 
            HİZMET BÖLGELERİMİZ

  HALINIZ OTOMATİK MAKİNELERDE YIKANIYOR

 halı yıkama

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

ANA SAYFA

 HALI YIKAMA

BEYLİKDÜZÜ

ESENYURT - KIRAÇ

BÜYÜKÇEKMECEİlgi halı yıkama fabrikası olarak faaliyetimizin ana konusu halı yıkama işidir. Halı yıkama ve halı temizleme fabrikası hizmet sektöründe hizmet verdiğimiz yerlerin başında Beylikdüzü ilçesi tüm mahalleleri Esenyurt ilçesi  çok daha yoğun olarak servislerimizin geldiği yerlerdir.Servislerimizi Kıraç  semti Yakuplu semti Mimaroba semti 
Esenkent semti Gürpınar semti
Tepecik semti Mimarsinan semtlerine müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gün içinde istenilen adreslere yönlendiriyoruz. Halı yıkama hizmetine ilave olarak yorgan yıkama & stor perde yıkama & Battaniye yıkama Koltuk yıkama işlerini de yapmaktayız

Halıların nasıl yıkandığını merak ediyorsanız bu videoyu izleyin...İşini en iyi yapanlar genellikle halı yıkama numaraları diye aranırlar. Profesyonel olabilmek deneyim ve tecrübe gerektirir. Halı yıkama tavsiye ile müşteri çevremizi genişletmiş durumdayız.

Müşterilerimizin öneri ve tavsiye ettiği şeyleri herzaman dikkate alıyoruz. 
Halı yıkama fiyatları halıların türüne ve dokuma özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Yıkama fiyatları politikamız her zaman hesaplı ve uygundur. Fiyatlar ve kampanya ile ilgili daha detaylı bilgi için ( fiyatlar ) bölümünden bakabilirsiniz. Halı yıkama  makinelerimiz  şafak metal tarafından özel olarak imal edilerek fabrikamızda kullanımdadır. 

Beylikdüzü halı yıkama fabrikası arayanlar
Esenyurt halı yıkama fabrikası arayanlar Büyükçekmece halı yıkama fabrikası arayanlar Kıraç halı yıkama fabrikası arayanlar ve bu bölgelerde ikamet eden bölge sakinleri firmamızdan güvenle halı yıkama hizmeti isteyebilirler. Bu bölgede ikamet edenler için fabrika konumumuz çoğrafi olarak merkezi yerdedir.
İlgi halı yıkama fabrikası olarak, birçok ülkede yaşam korkusu haline gelen corona virüsü ülkemizdede görülme ihtimaline karşı bizlerde tedbirlerimiz almış durumdayız. Yıkadığımız tüm halılarda dezenfektan içerikli halı şampuanları kullanıyoruz.

11.06.2021
 
 
YIKANABİLİR HALILAR
 
 
 
 

 

Halı yıkama ev temizliğinde en çok dikkat edilmesi gereken işlerden birisi olarak kabul edilmelidir. Bebekli aileler için bu durum biraz daha önem arz etmektedir. Bebeklerin emekleme, emzik ve ev zemini ile teması bebek sağlığı bakımında hijyene dikkat etmekte fayda vardır. Halılarınızın yıkanması ve nerede hangi koşullarda yıkandığını elbette merak ediyorsunuz. Fabrikamızda halılar tek tek ve kaliteli gerçek halı şampunları kullanılarak bol su ile yıkama yapılmaktadır. Halıların yıpratılmadan yıkanmasına özen göstermekteyiz. Halı kurutma işlemi ise kapalı alanlarda halılar doğal kurumaya alınmaktadır. Fabrikamızda halı kurutmak için fırın kullanmıyoruz. Müşterilerimizin fabrikamızı ziyaret etmesi yıkama yerimizi görmesi bizleri son derece memnun edecektir. örnek bir firma olduğumuzdan hiç şüpheniz olmasın. Müşterilerimizin bizim hakkımızda başkalarına anlatıklarını son derece önemsiyoruz.
17.10.2020
FABRİKAMIZDA HALI YIKAMA HİZMETİNİN YANINDA SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZE STOR PERDE YIKAMA HİZMETİ DE VERMEKTEYİZ. FABRİKAMIZA GÜVENLE PERDE YIKAMA TALEP EDEBİLİRSİNİZ
14.11.2019
Ev temizliğinin bir parçası da her gün üzerimize aldığımız yorganlarımızdır. Kişisel bakıma nasıl ki önem veriyorysak yorganlar da temiz ve sağlıklı bir yaşamın parçasıdır. iİgi halı yıkama fabrikası olarak halı yıkama hizmetinin yanında beylikdüzü ve çevre ilçelerde yorgan yıkama hizmeti de vermekteyiz.
12.11.2019
Çok sevdiğiniz battaniyelerinizi özenle yıkayıp teslim ediyoruz. Fabrikamıza halı yıkama talep ediyorsanız battaniyelerinizide yıkatmaya verebilirsiniz. Evinizde bulunan çamaşır makinalarınız büyük değilse evde battaniye yıkama sizlere çok pahalıya malolabilir. Battaniyeler diğer çamaşırlar gibi küçük parçalı olmadığından yıkama sırasında denge ve ağırlık bakımından makinanızın bozulmasına neden olabilir. Bizler battaniyeleri endüstriyel yıkama makinelerinde yıkamaktayız.
07.11.2019
Firmamızda yıkama işlemi biten halılar leke kontrolü sonrası özel kapalı alanda kurumaya alınır. Yol kenarı kaldırım gibi yerlerde asla halı kurutulma işlemimiz yoktur.
07.11.2019
Halı yıkama hizmet talebinde bulunmak istiyorsanız servislerimizin geldiği yerleri görebilirsiniz daha fazla bilgi için sayfanın devamını inceleyin.
16.11.2019
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret3615036
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.921033.0530
Euro35.842835.9864
Hava Durumu