BİZİ ARAYIN

  • Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
  • https://www.youtube.com/watch?v=rW0vGUJ4jE4

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA FABRİKASI

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA TESİSİ  0536 958 81 32

 

  Büyükçekmece halı yıkama olarak Büyükçekmece  ilçesi ve çevre ilçelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. 

Büyükçekmece yorgan yıkama yeri arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Büyükçekmece stor perde yıkama talebi olan müşterilerimize halı yıkama hizmeti yanında zebra perde yıkama hizmeti de vermekteyiz.

   Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir. Bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda en az iki kez tekrarlanması gerekir. Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir.

      Bunun yanında halıda bulunan mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir. Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır. Bu konuda sizlere hizmet veren ilgi halı yıkama firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız. Biz işimizi layıkıyla yaptığımız sürece, Büyükçekmece halı yıkama tavsiye edilen firma özelliğimiz hep ön plana çıkmıştır.

Büyükçekmece halı yıkama fiyatları , Büyükçekmece stor perde yıkama fiyatları, büyükçekmece yorgan yıkama fiyatlarını  merak ediyorsanız görmek için ana sayfa fiyatlar bölümünden inceleyebeirsiniz.

Bu işletme Tüyap fuar merkezine yakın bir yerdedir. Halılarını yıkamaya kendisi getirip götürenlerede % 20 indirim yapılmaktadır.
 
 

  

BÜYÜKÇEKMECE HALI YIKAMA Nepal tip yün halılar

 

ANA SAYFAYA GİT

 
 
 
08.09.2022Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam8
Toplam Ziyaret3593521
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar19.139819.2165
Euro20.830420.9138
Hava Durumu