• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/ilgiyikama/?modal=admin_todo_tour
  • https://api.whatsapp.com/send?phone=+9005369588132
  • https://www.instagram.com/ilgihaliyikamaa
                                                                   
                                                             ,


      İLGİ HALI YIKAMA FABRİKASI
 HALI YIKAMA YORGAN YIKAMA STOR PERDE YIKAMA BATTANİYE YIKAMA
 
SERVİS ÇAĞIRMAK İÇİN NUMARAYI TIKLAYIN
 
 

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FABRİKASI

BEYLİKDÜZÜ HALI YIKAMA FABRİKASI

0 552 585 39 69

 

 

     Beylikdüzü Halı Yıkama olarak, Beylikdüzü ilçesi ve çevre ilçelere halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Halı Yıkama Beylikdüzü denildiğinde ilgi halı yıkama fabrikası öne çıkmaktadır. Beylikdüzü stor perde yıkama için yine halılarınızla birlikte yıkatabilirsiniz. Beylikdüzü stor perde yıkama fiyatlarımız makul olup fiyatlar bölümünden bakabilirsiniz. Beylikdüzü yorgan yıkama yeri aramanıza gerek yok yorganlarınızı da güvenle  fabrikamıza yıkatabilirsiniz

Halılar evlerde en çok kullanılan eşyaların başında gelir bu nedenle halı yıkama işlemlerinin rutin olarak yılda iki kez tekrarlanması gerekir.

  Fakat bu konuda dikkat edilmesi gereken pek çok nokta vardır. Özellikle halı yıkama şampuanları halılar üzerinde işleminde kullanılacak kimyasalların insan sağlığına zarar vermemesi gerekir. Bunun yanında halıda bulunan mayt, mantar ve bakteri gibi insan sağlığına zarar verebilecek canlılardan tamamen arınması gerekir.

     Yine halı yıkama işlemi sonrasında halıların yeteri miktarda kurutulması da son derece önemlidir, bunun nedeni ise iyi kurumayan halı içinde nem ve küf meydana gelme olasılığıdır. Bu konuda sizlere hizmet veren firmamız halılarınızı her mevsim son teknolojik makineler ve donanım sahibi personellerimiz ile yıkayarak sizlere teslimini sağlamaktayız. Beylikdüzü halı yıkama fabrikası , Beylikdüzü halı yıkama fabrikası, gibi anahtar kelimeleri  taradığınızda sayfalarda ilgi halı yıkama reklamlarımızı görebilirsiniz.

Gönül rahatlığı ile ilgi halı yıkama fabrikasına güvenebilirsiniz.Biz işimizi layıkıyla yaptığımız sürece, Beylikdüzü halı yıkama tavsiye edilen firma özelliğimiz hep ön plana çıkmıştır. Beylikdüzü halı yıkama servisi miz mevcuttur.

Beylikdüzü halı yıkama fiyatları için ana sayfada fiyatlar bölümünen bakınız.

 

beylikdüzü halı yıkama

 

                                                         
     
   20.01.2020

 

 


Yorumlar - Yorum Yaz
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi4
Bugün Toplam30
Toplam Ziyaret3503633
Site Haritası
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar6.07816.1025
Euro6.56086.5870
Hava Durumu